Методична секція закладів професійної освіти Черкащини в 2021 році

279

Черкаським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 17 лютого 2021 року проведена обласна методична секція в режимі „онлайн“ серед керівників та викладачів фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти області за участі 18 осіб із 17 навчальних закладів професійної освіти Черкаської області.

Захід розпочався з виступу начальника обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Антоніни Саприкіної, яка розповіла про фізкультурно-оздоровчу та спортивну роботу у навчальних закладах професійної освіти Черкаської області в умовах карантинних заходів. 

Одне із основних питань наради – організація та проведення Спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, в обмежувальних та протиепідемічних умовах, а також було обговорено планування та проведення онлайн-змагань.

У підсумку було прийнято декілька важливих рішень щодо подальшої спортивної роботи серед учнівської молоді обласного рівня.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів