Міні-футбольні змагання пройшли на Черкащині серед коледжів та технікумів

1554

На спортивному майданчику КП “Центральний стадіон” м. Черкас відбулися змагання з міні-футболу за програмою ІІ Спортивних ігор Черкаської області серед закладів вищої освіти типу: коледжі та технікуми (Черкаська територіальна група).У змаганнях взяли участь близько 100 учасників із 6-ти навчальних закладів.

Міні-футбольний турнір проходив у 2 етапи – групова та фінальна частини. У перший день змагань за результатами жеребу були сформовані групи. У групі “А” змагалися команди Золотоніського коледжу ветеринарної медицини (ЗКВМ), Черкаського комерційного технікуму (ЧКТ) та Черкаського політехнічного технікуму (ЧПТ). До групи “В” потрапили команди Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу (ЧКЕПК), Черкаського державного бізнес-коледжу (ЧДБК) та Черкаського художньо-технічного коледжу (ЧХТК). Команди у групах виборювали право потрапити до півфіналу для продовження боротьби за призові місця. За підсумками групових протистоянь сформувалися півфінальні пари: ЧПТ-ЧХТК та ЧКТ-ЧДБК.

На другий день змагань команди продовжили боротьбу за першість. За підсумками фінальної частини змагань перемогу у турнірі здобула команда Черкаського державного бізнес-коледжу (Кучеренко Євгеній, Кучер Віталій, Грищенко Владислав, Лесечко Артем, Козинець Євгеній, Чернієнко Сергій, Сороковий Єгор, Газін Олексій, Сидоренко Дмитро, Холодний Ярослав, Ващенко Ярослав, тренер: Зуєнко М.І.). Другою стала команда Черкаського художньо-технічного коледжу, трійку лідерів замкнула команда Черкаського політехнічного технікуму.

Змагання з міні-футболу стали передостаннім видом у програмі ІІ Спортивних ігор у Черкаській територіальній групі. Переможці та призери Спортивних ігор визначаться після заключного виду програми – змагань з легкої атлетики, які заплановані на 23 травня 2018 року.

Черкаське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів