Міські змагання з волейболу серед збірних команд ЗЗСО відбулись на Київщині

1699

27-28 лютого Центром національно-патріотичного виховання та спортивної роботи за підтримки Бучанської міської організації інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій, Бучанської міської спілки ветеранів Афганістану та Київської обласної організації інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій проведено міські змагання з волейболу серед збірних команд ЗЗСО Бучанської ОТГ, присвячені 30-літтю виведення військ з Афганістану.

В змаганнях взяли участь 8 команд ЗЗСО Бучанської ОТГ, які 27 лютого визначали найкращі команди у трьох ігрових зонах, які і сформували трійку фіналістів. Ними стали команди Бучанської Української гімназії, Бучанської СЗОШ I-III ст. №5 та Гаврилівського ЗЗСО №8.

Фінальні ігри, які пройшли у спортивному залі Бучанського «НВК СЗОШ I-IIIст. – ЗОШ I-IIIст.» №3 за коловою системою, визначили переможця та призерів. Команда Гаврилівського ЗЗСО №8, здобувши дві перемоги, впевнено посіла I місце. Команда Бучанської СЗОШ I-III ст. №5, перемігши Бучанську гімназію, виборола II місце. Команда Бучанської Української гімназії відповідно посіла III місце. Кращим гравцем змагань визнано ученицю Бучанської СЗОШ I-III ст. №5 Кухаренко Марію. Суддівство фінальних змагань здійснила тренер-викладач відділення волейболу Бучанської ДЮСШ Чмут І.М.

Під час нагородження до учасників змагань з привітальним словом звернулися воїни-інтернаціоналісти Говоров В.В., Щербак О.І., Райчук М.В. та Конів В.С., які нагородили переможців та призерів змагань медалями відповідного гатунку та кубками. Також всі учасники змагань отримали грамоти відділу освіти Бучанської міської ради, Подяки від Київської обласної організації інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій. Переможець – команда Гаврилівського ЗЗСО №8 отримала окрему подяку від Райчука М.В. та особливий подарунок від Говорова В.В.

Дані змагання стали важливим етапом у підготовці ЗЗСО Бучанської ОТГ до участі у обласному етапі Чемпіонату України з волейболу (ШВЛ), який вже незабаром пройде в області.