Міжнародний день студентського спорту відбувся у Чернігові

2040

О 12.00 20 вересня 2018 року в Чернігівському міському парку культури та відпочинку відбулись урочистості та проведення змагань з нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту. З привітаннями виступили:

  • Ректор національного університету «Чернігівський колегіум ім. Т. Г. Шевченка» професор дійсний член кореспондент академій педагогічних наук України, віце-президент спортивної студентської спілки України Микола Носко;
  • Начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту відмінник освіти України Анатолій Скрипченко;
  • Начальник управління сім’ї молоді та спорту Чернігівської міської ради п’ятиразовий учасник Олімпійських ігор багаторазовий переможець та призер чемпіонатів та кубків світу Андрій Дериземля.

Після виступів почесних гостей та  номерів художньої самодіяльності всі учасники перейшли на спортивний майданчик для виконання підтягування на перекладині. Відібравши по 20 кращих результатів з кожного ЗВО визначились командні та особисті переможці: 1 – Чернігівський технологічний університет, 2 – Академія державної пенітенціарної служби, 3 – Національний університет «Чернігівський колегіум ім. Т. Г. Шевченка».

Переможцем в особистому заліку підтягнувшись  32 рази став Терехов Владислав (ЧНТУ). Всі переможці та призери отримали нагороди від відділення НОК України у Чернігівській області.

Гарна погода та чудовий настрій вболівальників зробили свято незабутнім.

Чернігівське обл. відділення КФВС МОНУ

 

Коментарі

коментарів