Міжнародний день студентського спорту відбувся у Запоріжжі

1838
  На честь Міжнародного дня студентського спорту запоріжці долучилися до всеукраїнського флешмобу. 20 вересня в усьому світі за ініціативи ЮНЕСКО та Міжнародної федерації студентського спорту, відзначають Міжнародний день студентського спорту. За ініціативи Національної асоціації студентського спорту України та Міністерства освіти та Науки, в Україні цього року на честь свята провели масовий флешмоб з підтягування на поперечині – рівно об 11:00 ранку в кожному виші країни студенти залучилися до цієї акції.
  Участь в флешмобі взяли і студенти всіх запорізьких ВИШів. Наймассовіше виступили представники  кафедри фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту Запорізького національного технічного університету. Більше сотні студентів ЗНТУ залучилися до флешмобу на стадіоні «Локомотив». Молодь продемонструвала клас у цій базовій фізичній вправі, після чого з гарним настроєм вирушила на заняття.
  Запорізьке обласне відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОНУ дякує керівництву ЗНТУ та керівнику кафедри ФКОНВС, доценту, ЗТУ Світлані Атаманюк, за активну участь а спортивному житті регіону, та чудове проведення  заходу на честь Міжнародного дня студентського спорту!
Запорізьке обласне відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОНУ

 

Коментарі

коментарів