Міжнародний день студентськог спорту відзначили у Києві

352

20 вересня в Україні як і в багатьох країнах Європи відзначали Міжнародний день студентського спорту. В багатьох вишах були проведені інформаційні заходи, різноманітні челенджі, проведені конкурси в онлайн-режимі. А для студентів КНУБА викладачі кафедри фізичного виховання та спорту і керівництво університету на чолі з ректором професором Петром Куліковим змогли створити справжнє спортивне свято.

Напередодні студенти 1 курсу взяли гуртом участь в Олімпійській руханці, яка проходила на оновленому стадіоні КНУБА, та мали можливість позмагатися в командах в різноманітних естафетах, проведених під гаслом «Студентський спорт заради здорової нації»! А наступного дня за участі особисто ректора КНУБА Петра Мусійовича Кулікова і під керівництвом Заслуженого майстра спорту України з шахової композиції, міжнародного арбітра з шахової композиції, двократного віце-чемпіона світу, професора кафедри міського будівництва Євгенія Олександровича Рейцена любителям і професіоналам цього виду спорту випала нагода взяти участь у Конкурсі на «Кубок ректора» з розв’язування шахових композицій.

В цей складний і важкий час для нашої країни подібні заходи є вкрай необхідними. Адже здорове і фізично досконале молоде покоління – опора будь якої держави!

Дякуємо всьому викладацькому складу, що брав участь в підготовці і проведенні даних заходів, а також ректору КНУБА Петру Кулікову за постійну підтримку, розвиток і забезпечення рухової активності студентської молоді.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

 

Коментарі

коментарів