Міжнародний день студентського спорту на Вінничині

511

Вінницьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського гостинно приймали учасників даного дійства: студентів закладів вищої освіти та учнів закладів фахової передвищої освіти Вінницької області, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл та закладів професійної освіти, талановитих майстрів в галузі фізичної культури та спорту, долучених до рухової активності представників студентства і викладацького складу, тренерів та викладачів фізичної культури, керівників навчальних закладів, прихильниів здорового способу життя.

На урочистому відкритті заходу з вітальним словом до присутніх звернулися заступник Міністра молоді та спорту України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Лавров Віталій Олександрович, заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Селецький Артур Миколайович, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Стеценко Вадим Григорович, ректор Національного університету фізичного виховання та спорту України, президент Студентської спортивної спілки України Імас Євгеній Вікторович, представники органів місцевого самоврядування та закладів вищої освіти. Діячі в галузі фізичного виховання та спорту України підвели підсумки роботи та відзначили високими нагородами і кубками кращих спортсменів країни, переможців та призерів літньої та зимової Всеукраїнських Універсіад серед закладів вищої освіти України 2020/2021 н.р., міжнародних змагань.

Серед присутніх вирували спортивні пристрасті, неабиякі емоції та настрої позитиву і спортивного драйву. Родзинкою дійства стали представлення локацій за видами спорту (серед студенства Вінницької області та їх спортивних керівників): баскетболу, хокею на траві, боксу, настільного тенісу, рукопашного бою, бадмінтону, художньої гімнастики, карате, гирьового хортингу, армспорту, мініфутболу, перетягування линви, боул-спорту (бочче), волейболу та ін.

Святковий легкоатлетичний пробіг очолили Стеценко В.Г., голова Комітету ФВС МОН України, Лавров В.О., заступник Міністра молоді та спорту України, Селецький А.М., заступник Міністра освіти і науки України.

Всього ж участь у рухових активностях взяли 34597 студентів та 547 викладачів Вінницьких закладів освіти.

Вінницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів