Міжнародний день студентського спорту в закладах вищої та фахової передвищої освіти Миколаївської області

398

Сьогодні, 20 вересня 2023 року, відбуваються різноманітні заходи, які направлені на популяризацію спорту та здорового способу життя серед студентської молоді.

Справжнє свято спорту, краси, фізичної активності відбулося сьогодні у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова.

На урочистий захід були запрошені представники всіх університетів та закладів фахової передвищої освіти м. Миколаєва. Заклади освіти, здобувачі освіти, тренери за підсумками участі у ХVІІІ літній Універсіаді України та інших змаганнях, Всеукраїнських та обласних фізкультурно-оздоровчих заходах у 2022-2023 роках були нагороджені подяками Миколаївське обласне відділення (філія) КФВС МОНУ та подарунками від Відділення НОК України в Миколаївській області.

Подяками Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України за сумлінну працю, професійні досягненея, вагомий внесок у розвиток фізичного виховання та спорту серед здобувачів освіти були відзначені завідувач кафедри фізичного виховання та спорту НУК імені адмірала Макарова Олександра Яцунського, голова спортивнрго клубу НУК імені адм. Макарова Людмила Вакуліна, керівник фізичного виховання Миколаївського базового медичного фахового коледжу Оксана Шпилєва.

Захід продовжився показовим виступами та відкритими тренуваннями провідних студентів-спортсменів НУК з різних видів спорту.

Дякуємо ЗСУ за можливість прославляти область та країну на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях!

Слава ЗСУ! Героям Слава!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів