Міжнародний Олімпійський день

2011

Національний олімпійський комітет України спільно з регіональними відділеннями вже 27-й рік поспіль проводить низку заходів, присвячених участі національної збірної команди України у Іграх ХХХІІ Олімпіади 2020 року в Токіо, з нагоди відзначення дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету та проведення всесвітнього заходу – Олімпійського дня.

23 червня 2021 року, на спортивному комплексі «Поділля» м.Хмельницького, проводився Всесвітній Олімпійський день, організований відділенням Національного олімпійського комітету у Хмельницькій області та управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради. До проведення заходу долучилися Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо», Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Серед фізкультурно-оздоровчих заходів були  проведені спортивна руханка та традиційний  легкоатлетичний забіг з відомими спортсменами-олімпійцями, учасниками Олімпійських ігор різних років, ветеранами спорту та учасниками заходу.

Всього у проведенні Всесвітнього Олімпійського  дня взяли участь близько 500 учасників: учні закладів загальної середньої освіти, вихованці ДЮСШ міста Хмельницького, Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді, тренери-викладачі, працівники спортивних організацій та  товариств.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства  освіти і науки України

Коментарі

коментарів