Міжнародний тенісний турнір «VICCOURT CUP» відбувся у Києві

2289

20-25 січня на кортах Українського тенісного Центру «VICCOURT» с. Святопетрiвське під егідою Міжнародної федерації тенісу ITF вперше за 29 років в історії українського тенісу відбувся міжнародний турнір 1-ї категорії, ITF – «VICCOURT CUP» – 2020. 

В турнірі взяли участь представники світового юніорського рейтингу ITF з 30 країн Європи та світу, вік яких не перевищує 18 років, які змагалися в матчах парного та одиночного розрядів.

Серед почесних гостей були присутні менеджер спортивних програм Спеціальної Олімпіади України, національний координатор з тенісу Володимир Жалко-Титаренко, який розробив програму «Реабілітація за допомогою тенісу» за допомогою якої розвиває в Україні теніс для людей з наслідками ураження опорно-рухового апарату та прагне, щоб цей вид спорту було внесено до параолімпійських видів і співпрацює з Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН з питань проведення змагань серед учнівської молоді з інвалідністю. Також був присутній український тенісист, зірка українського тенісу, друга ракетка України Ілля Марченко, який провів майстер-клас для спортсменів клубу «VICCOURT» та за його участі пройшла урочиста церемонія нагородження переможців турніру. (за інформацією ГО Спеціальна Олімпіада України)

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів