Міжнародний турнір з волейболу відбувся на Волині

1055

Згідно спільного плану спортивно-масових заходів Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України та відділення НОК України у Волинській області на 2020 рік з 2 по 6 березня у м. Луцьку на базі педагогічного коледжу відбувся міжнародний турнір з волейболу (дівчата) під гаслом «Волинь зустрічає друзів».

В заході взяли участь збірні команди з 8 областей України та м. Мінська (Республіка Білорусь).

На урочистому відкритті учасників та їх наставників привітали: голова ВНОК України у Волинській області, заступник голови обласної ради Роман Карпюк, директор Луцького педагогічного коледжу Петро Бойчук, заступник начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Тетяна Соломіна, начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін та голова федерації волейболу Волині Ігор Рясик.

У своїх промовах почесні гості відзначили, що проведення таких заходів сприяє популяризації здорового способу життя, розвиток олімпійського руху, зміцнює дружні стосунки серед спортсменів з різних куточків України та Республіки Білорусь, особливо це важливо напередодні проведення ХХХІІ Олімпійських ігор – 2020 у Токіо.

Протягом п’яти днів всі ігри відбувались у цікавій і безкомпромісній боротьбі, а у вільний час для учасників були організовані екскурсії по визначним місцям Волині.

За підсумками змагань перемогу вибороли дівчата Луцького педагогічного коледжу, друге і третє місця посіли відповідно команди Вінницького торгівельно-економічного коледжу та молодіжна команда  м. Пінська (Республіка Білорусь).

Переможці і призери змагань нагороджені грамотами, медалями та кубками, а всі учасники, подарунками від організаторів заходу.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів