Михайло Мельник, президент Федерації волейболу України – гість Олімпійської Вітальні

130

20 жовтня відбулась щотижнева зустріч Олімпійської вітальні, в рамках відзначення Олімпійського дня 2022 #OlympicDay#MoveForPeace! Її організаторами виступають Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, Луганське та  Донецьке обласні відділення і Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Гостем сьогоднішньої зустрічі став Михайло Григорович Мельник, громадський і спортивний діяч, президент Федерації волейболу України, суддя міжнародної категорії, заслужений працівник освіти України, член Національного олімпійського комітету України. А цього року Михайла Григоровича було призначено виконуючим обов’язки президента Східно-Європейської зональної волейбольної асоціації (EEVZA – СЄВЗА).

Сьогодні у Вітальні взяли участь багато дітей, а також вчителі, тренери-викладачі закладів освіти і спортивних шкіл, представники і керівники відділень КФВС МОН та однокурсники Михайла Григоровича.

Пан Михайло розповів багато історій зі своєї волейбольної кар’єри. Адже має дуже великий досвід – є одним з провідних волейбольних арбітрів України та Європи, суддя міжнародної категорії. Він відсудив більше 500 міжнародних матчів. З них – два фінальні етапи чемпіонатів світу (2010 рік, Італія, чоловіки і 2011 рік, Аргентина, юніори); Олімпійський континентальний відбірковий турнір (2008 рік, Туреччина, чоловіки); Фінал чотирьох Ліги чемпіонів (2009 рік, Прага, чоловіки); два фінали Кубку Челенджер (2011 рік, Баку та 2016 рік, Бухарест, жінки).

Михайло Мельник закінчив декілька вишів, але найтепліші спогади має про Коломийське педагогічне училище. За його словами саме воно дало путівку у життя – друзів, наставників, любов до волейболу. Саме тоді Михайло Григорович вивів для себе правило «трьох Н: немає нічого неможливого». Саме це правило і допомогло йому у формуванні своєї особистості, становленні як спортсмена та стати фахівцем високого класу. Саме наполегливість та завзятість рухали пана Михайла до успіху та до досягнень.

Зустріч тривала близько двох годин, настільки було цікаво, лунала неймовірна кількість питань. Їх було настільки багато, що сьогодні було обрано п’ятьох переможців. П’ята переможниця – Анастасія, яка підкорила гостя питанням про кумира, отримає подарунок особисто від Михайла Григоровича.

На останок пан Михайло побажав всім успіхів, наполегливості, цілеспрямованості, сили волі і рішучості та пам’ятати про правило «трьох Н», адже в житті кожного з нас «немає нічого неможливого».

Дякуємо за таке тепле спілкування, цікаві історії та гарні настанови всім присутнім і особливо за щиру увагу до дітей.

СЛАВА УКРАЇНІ! 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів