Миколаїв перший на Відкритому кубку України з велосипедного спорту на треку

260

Командна гонка переслідування на 4 км в рамках Відкритого кубку України з велосипедного спорту на треку, у Львові, 8 лютого 2021 р. Перші національні змагання з велоспорту у 2021 році відбуваються у Львові.

Насправді всі зимові змагання відбуваються у Львові, адже лише тут – унікальний єдиний в Україні критий трек з дерев’яним покриттям. 8 лютого відбулися командні змагання у гонці на 4 кілометри. За перемогу змагалися чоловіки, жінки, юніори та юніорки. Федерація допустила до змагань молодших спортсменів для їх ефективної підготовки до Чемпіонату світу.

У командних гонках переслідування на 4 км чудово виступили велосипедисти з Миколаєва. Погорелов Владислав та Федотова Ксенія принесли у скарбничку Миколаєва по три золоті, дві срібні та дві бронзові нагороди. Зубарь Владислав був першим у командній гонці переслідування, а Семеновій Ірині не було рівних у командній гонці переслідування на 4 км. Вітаємо спортсменів та їх тренерів: Садовький О.В., Агарков Ю.П., Когут В.О., а також бажаємо успіхів на Чемпіонаті України, який пройде у березні місяці у Львові.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів