Миколаївська область взяла участь у чемпіонаті України з легкоатлетичного двоєборства серед ДЮСШ та СДЮСШОР

564

2-3 березня в м. Києві відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного двоєборства серед ДЮСШ та СДЮСШОР. В змаганнях взяли участь  384 хлопці та дівчини  2008-2009 років народження з 25 регіонів України.

Юні спортсмени змагалися в 10 видах двоєборства з бігових, стрибкових дисциплін, штовхання ядра та спортивної ходьби. Змагання проходили в безкомпромісній боротьбі на бігових доріжках і секторах київського красеня манежу.

Миколаївщину представляли учні СДЮСШОР з легкої атлетики м.Миколаєва (2чоловіка), Новоодеської районної ДЮСШ (4 чоловіка) та міської ДЮСШ (1 чоловік).

Вихованці Новоодеської РДЮСШ змагалися в бігових двоєборствах. Ляшенко Дарія та Адамовський Костянтин  з бігу на 400 м та 200 м, Притула Катерина та Мунтян Марко з бігу на 800 м та 200 м. Представники СДЮСШОР м. Миколаєва змагалися зі стрибкових видів Мінаков Максим (жердина + біг 60 м), Боброва Марія (довжина +біг 60 м) та Цукан Олександра (Новоодеська МДЮСШ) зі штовхання ядра та бігу на 60 м.

За підсумками змагань на вищу сходинку п’єдесталу пошани чемпіонату піднявся Мінаков Максим подолавши планку зі стрибків з жердиною висоту 2 м 30 см та 60 м за 8,96сек ( тренери Стройн Ю.В., Храпко М.М.).

Бронзовим призером став представник Новоодеської РДЮСШ Костянтин Адамовський подолавши дистанції 400 м за 1:08.03 сек та 200 м за 29.04 сек (тренер Кравченко С.В.).

Четверте місце посіла Цукан Олександра в двоєборстві штовхання ядра 3кг (8 м 64 см) та біг 60 м (9.44 сек). До змагань її готувала тренер Гришина А.В.

Боброва Марія змагалася зі стрибків у довжину (4 м 5 см) та з бігу на 60 м (9.36 сек) і посіла восьме місце (тренери Олійник О.С., Грицак Ю.В.).

Вихованці тренера Новоодеської РДЮСШ Кравченка Сергія Васильовича за підсумками в своїх двоєборствах посіли:

• Ляшенко Дарія 15 місце (400 м – 1:16.44 сек, 200 м – 32.60 сек);
  • Мунтян Марко 21 місце (800 м – 3:18.26 сек, 200м – 35.69сек);
  • Притула Катерина 31 місце (800 м – 3:02.83 сек, 200 м – 34.79 сек).

В командній першості серед команд СДЮСШОР представники СДЮСШОР м. Миколаєва, з двома заліковими учасниками посіли 10 місце серед 13 команд.

Серед ДЮСШ в командному заліку змагалося 62 команди і в підсумку Новоодеська РДЮСШ посіла 33 місце з 3 заліками, а Новоодеська МДЮСШ  з одним заліком була 44.

Серед 25 регіонів України посіла 19 місце з шістьма заліками з можливих 20 заліків.

Наші щирі побажання тренерам-викладачам в плідній підготовці вихованців до наступних стартів. А юним спортсменам наполегливих тренувань та успішних стартів і переможних фінішів в подальших змаганнях.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України