Миколаївські футболістки повернулись з попереднього етапу ЧУ з футзалу серед дівочих команд

560

Днями в Дніпрі пройшов попередній етап Чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд 2006-2007р.н., де брали участь і миколаївські спортсменки — «КФК Техноторг».

Перша гра для наших футболісток була проти ДЮСШ Синельникова. Результат зустрічі 3:3. Другий поєдинок закінчився перемогою з рахунком 6:1 проти ДЮСШ Металург. Наступна гра, нажаль, принесла поразку нашим спортсменкам. Дівчата поступилися «Лідеру» з рахунком 5:0. З таким самим рахунком дівчата зіграли з ДЮСШ 7. Заключний матч проти «Таврії» футболістки трохи не дотягнули до нічиєї, матч закінчився з рахунком 4:3.

В коментарях тренер Миколаївської команди Крістіна Романова відмічає:

«Даний турнір був підготовчим, до основних змагань, Чемпіонату України U-15 (велике поле), який стартує в квітні. Наша основна мета, аби дівчата грали на великому полі, а в зимову пору року починається міні-футбол його розглядаємо, як підготовчу частину зимового етапу до великого поля. Дівчаткам було не просто грати, адже матчі складалися з 20 хвилин, а футзал — це більш динамічна гра, ніж великий футбол. В футзалі не можна знайти ні хвилини на відпочинок, тільки на лавці запасних, а так всі йдуть як в атаку, так і в оборону. Футболісткам було не просто, адже вони грали через 1 матч. Як показав перший день, що вони виклалися по повній і на другий вже десь втома далася взнаки. В останньому матчі, де нам не вдалося втримати перемогу проти «Таврії», ми вели в рахунку 1:3.

Також тренерка наших юних футболісток зазначила, що нині проходить набір дівчаток 2006-2008 р.н. у секцію футболу. Запрошуються спробувати свої сили в футбол всі бажаючі!

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України