Миколаївські спортсмени – призери Кубку України серед юніорів зі стрибків у воду

918

Команду Миколаївщини представляють спортсмени КДЮСШ “Україна”.
У фінальних стрибках з 1 м трампліну серед юніорок категорії “А” срібну медаль та бронзову нагороду у стрибках з 3 м трампліну здобула Яновська Вікторія.
Байло Ксенія здобула перемогу серед юніорок категорії “В” у стрибках з 3 м трампліну.
Золото вибороли Коновалов Данило та Чижовський Богдан у синхронних стрибках з 3 м трампліну серед юніорів категорії “А”/”В”.

Весь п’єдестал пошани зайняли миколаївці у стрибках з 3 м серед юніорів категорії “А”:
1 місце – Коновалов Данило.
2 місце – Чижовський Богдан.
3 місце – Савченко Роман.

Вітаємо переможців  та сподіваємось, що наші спортсмени гідно представлять Миколаївську область на ІІ літній Гімназіаді України!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України