Миколаївські студенти та учні флешмобом «Twist jamps» відзначили Міжнародний день студентського спорту

1247

Протягом вересня 2020 року для студентів та учнів Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України заплановано проведення всеукраїнських спортивно-масових заходів.

Так, традиційно, 20 вересня  планувалося відзначити Міжнародний день студентського спорту. Ця дата близька для студентської спільноти нашого міста, адже багато студентів, які навчаються у закладах вищої освіти м. Миколаєва входять до національних збірних команд України з олімпійських і неолімпійських видів спорту та є учасниками престижних Міжнародних змагань: Всесвітніх Універсіад, Чемпіонатів, Кубків Європи та Світу, Олімпійських на Паралімпійських ігор.

2 жовтня мав відбутися Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед учнів закладів загальної середньої «Challenge Fest», проведення якого було започатковано у 2019 році.

Нажаль, у цьому році, у зв’язку з карантинними обмеженнями ці події не вдалося відзначити масово. Проте, Миколаївщина приєдналася до святкування цих подій.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з ВГО “Спортивна студентська спілка України в Миколаївської області  підтримали ідею та запросили учнів і студентів взяти учать у Всеукраїнському флешмобі «Twist Jumps», який присвятили святкуванню цих заходів.

Від студентства у флешмобі взяли участь студенти ЧНУ імені Петра Могили: Ловас Сергій – майстер спорту з рукопашного бою, Чемпіон світу Semy contact, Чемпіон Європи, Фоміна Тетяна – кмс, Чемпіонка України з фехтування на шаблях, призерка Чемпіонату України у м. Харкові з пауерліфтингу серед тинейджерів, Пислару Ксенія – кмс з греблі на байдарках і каное, двократна призерка Чемпіонату України з марафону, бронзова призерка Всеукраїнських змагань з кросфіту «Рower athletics challange», Шарковський Олександр – кмс з рукопашного бою, чемпіон Кубку м. Миколаєва та Голова спортивного клубу ЧНУ імені Петра Могили, секретар ВГО «Спортивна студентська спілка України» в Миколаївської області Оксана Петренко.

У підтримку «Cellenge Fest» у флешмобі взяли участь учні 6-А класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 м. Миколаєва: Лебедик Артем, Сєчкін Богдан, Бритікова Єлизавета, Копитець Уляна та їх наставник – вчитель фізичної культури Олена Алєксєєва.

Миколаївське обласне відділення дякує студентами, учнями  та їх наставникам за участь у заході! Радіємо руху разом!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів