Минув тиждень районних етапів змагань Спортивних шкільних ліг Києва

119

Цього тижня змагання вже тривали в чотирьох районах Києва. До змагань з баскетболу, що розпочали районні етапи у столиці минулого тижня, приєдналися вже гравці з футзалу і волейболу. До Голосіївського району, де розпочали свої ігри учнівські збірні з футзалу, приєдналися волейболістки Деснянського району і волейболісти Дніпровського району, баскетболістки і баскетболісти – учні Дарницького району столиці.

За п’ять днів минулого тижня 70 команд – учнівські збірні закладів загальної середньої освіти 4 районів міста Києва зіграли 99 командні зустрічі з 3 видів спорту. Загалом за цей тиждень до участі у змаганнях долучились майже 640 учнів столиці.

Визначились і переможці змагань – команди, що представлять свої райони на міському етапі змагань з відповідного виду спорту.

Урочисто відкрили районний етап змагань у Дніпровському районі столиці, де свої змагання розпочали юнацькі волейбольні команди. На початку фінальних сутичок команди привітала і побажала успішної і чесної гри Олена Говорова – заступниця голови Київської міської державної адміністрації. За результатами фінального кола ігор, участь в якому брали 6 команд з 21, які розпочинали змагання, перемогу здобула команда Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 137 з поглибленим вивченням англійської мови Дніпровського району м.Києва.

Також урочисто вітали команди ЗЗСО – учасниці змагань з волейболу (дівчата) в Деснянському районі столиці, та футзальні збірні ЗЗСО в Голосіївському районі столиці. Під час урочистих відкриттів фінальних змагань з вітальним словом до учасників звернувся начальник Київського міського відділення КФВС МОН України Сергій Бобровник. Перемогу серед дівочих команд з волейболу здобула команда Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №247 з поглибленим вивченням іноземних мов Деснянського району міста Києва, а серед футзальних команд Голосієво перемогу виборола команда Гімназії №179 міста Києва. Дякуємо Київському міському відділенню НОК України за надання юним спортсменам цінних подарунків, сувенірів і футбольних м’ячів.

Розпочали боротьбу 15 юнацьких і 3дівочі баскетбольні команди і в Дарницькому районі столиці. Серед дівчат вже визначилася і команда-переможець – Гімназія міжнародних відносин № 323 з поглибленим вивченням англійської мови Дарницького району м.Києва.

То ж вітаємо всіх переможців з виходом до наступного кола змагань!

Дякуємо всім учасникам і вчителям фізичної культури, що вклали свої знання і тепло в підготовку команд, а також завзято вболівали і підтримували своїх вихованців під час змагань!

Дякуємо представникам районних управлінь освіти і відділів молоді і спорту районних в місті Києві державних адміністрацій, що доклали чимало зусиль, щоб організувати і провести ці змагання на належному рівні, а наприкінці побачити щасливі і усміхнені обличчя дітей з нагородами  в руках!

Дякуємо всім співорганізаторам і спонсорам, що долучаються до проведення змагань і нагородження переможців і призерів змагань!

І беззаперечно головна Подяка і Шана всім нашим Захисникам, без яких ми не мали б шансу навіть розпочати цей масштабний захід! Цінуємо, пишаємось, донатимо! Разом Переможемо!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів