На Буковині відбувся обласний захід Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018»

1037

У м. Чернівці у парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка проведено обласний захід Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018» серед студентської молоді. Була обладнана сцена, зроблена радіофікація, прокладена дистанція одна миля (1609 м.). Учасниками забігу були  студенти з 6-ти наявних ВНЗ ІІІ-ІУ р.а. та 15-ти ВНЗ І-ІІ р. а., також виявили бажання взяти участь учні 10 закладів професійної освіти, які розташовані в м. Чернівцях. Всього  у забігу взяло участь майже 700 учасників. Крім студентів були запрошені викладачів навчальних закладів, керівники міста та області. А також в забігу взяли участь всі бажаючі.

Збір та реєстрація була  о 10.30 год. Забіг на дистанцію одна миля розпочався об 11.00 год.

Перед початком заходу диктор розповів про даний захід та вплив фізичної культури і спорту на здоров’я людини (студента), пропагував ведення здорового способу життя серед студентської молоді.

На урочисте відкриття були присутні  начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Вітовський Б.І., начальник обласного відділення національного олімпійського комітету Гешко І. Г., начальник  управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради Макаренко В.Д., начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України  Жукотинський К.К. та керівники закладів вищої освіти.

Після проведення забігу відбулося фотографування на згадку, розіграш лотереї, на якій були  розіграні м’ячі, футболки, олімпійська література, набори настільного тенісу тощо. Шість кращий учасників серед юнаків та дівчат були нагороджені грамотами та медалями.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів