На Буковині проведено обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Козацька ліга»

364

На спортивній базі професійно-технічного училища № 8 м. Чернівці Чернівецьким обласним відділенням (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведено обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти «Козацька ліга», які започатковані Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 

В естафетних перегонах змагання проводились в номінаціях «Слалом», «Тунель», «Кидки на точність», «Бар’єри»,  «Колода», «Кантування покришки», які проходили цікаво і видовищно. Учасники змагань докладали максимум зусиль до перемоги.   

За результатами змагань перемогла команда Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки, друге місце – професійно-технічне училище № 8 м. Чернівці, треті місця поділили  представники Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ та Чернівецького професійного машинобудівного ліцею.

Переможців, призерів змагань нагороджено кубками грамотами обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та управління молоді та спорту обласної військової адміністрації.  

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів