На Черкащині підвели підсумки спортивно-масової роботи серед школярів

190

 20 грудня в приміщенні Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбулося засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації, де освітяни області підвели підсумки роботи за рік, що минає, та окреслили плани на майбутнє.

У рамках засідання колегії було відзначено Кубком та дипломом Черкаську область, яка посіла 2 місце у ІІ групі Гімназіади України 2018 року.

Відбулося підведення підсумків фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед учнівської молоді області.

Дипломами та кубками відповідних ступенів були нагороджені представники органів управління освітою де збірні команди навчальних закладів стали переможцям у XXIV обласній Спартакіаді серед школярів закладів загальної середньої освіти у 2018 році. Також було нагороджено переможців ІІ етапу обласного Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти системи освіти України.

Методистів методичних служб органів управління освітою відзначили Почесними грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації за активну роботу у підготовці змагань.

 

Переможці ХХІV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти у 2018 році:

1 група міст:

І місце – департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради;

ІІ місце – відділ освіти Уманської міської ради;

ІІІ місце – управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради.

1 група районів:

І місце – відділ освіти Звенигородської райдержадміністрації.

ІІ місце – відділ освіти Черкаської райдержадміністрації;

ІІІ місце – відділ освіти Уманської райдержадміністрації.

2 група районів:

І місце – відділ освіти Смілянської райдержадміністрації;

ІІ місце – відділ освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради (ОТГ);

ІІІ місце – відділ освіти Маньківської райдержадміністрації.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан

фізичного виховання в закладах дошкільної освіти системи освіти України

Заклади міського типу:

І місце – Городищенський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 «Зірочка» Городищенської районної ради;

ІІ місце – Дошкільний навчальний заклад № 21 «Оленка» (ясла-садок комбінованого типу) Смілянської міської ради;

ІІІ місце – Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 87 «Дельфін» Черкаської міської ради.

Заклади сільського типу:

І місце: Центр розвитку дитини «Сонечко» смт Драбів Драбівської селищної ради;

ІІ місце: Дошкільний навчальний заклад «Кристалик» Вознесенської сільської ради Золотоніського району;

ІІІ місце: Ліплявський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Канівської районної ради Черкаської області.

Черкаське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів