На Черкащині завершились обласні змагання з шахів серед закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації

1808

23 лютого 2019 року в Черкаському державному бізнес-коледжі відбулися змагання з шахів за програмою ІІІ Спортивних ігор Черкаської області серед закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації.

У заході взяли участь 10 команд (20 спортсменів). Змагання проходили як особисті із командним заліком за коловим принципом.

За підсумками змагань серед дівчат кращою шахісткою стала Кочерга Анжеліка (Черкаський державний бізнес-коледж), друге місце посіла Барнацька Наталія (Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж), третьою стала Кабан Ірина (Черкаський політехнічний технікум).

У змаганнях серед юнаків найсильнішим став Крошка Богдан (Черкаське музичне училище), другий – Омельченко Руслан (Черкаський державний бізнес-коледж), замкнув трійцю кращих Борщ Максим(Смілянський коледж харчових технологій).

У загальнокомандному заліку переможцем стала команда Черкаського державного бізнес-коледжу, друге місце посіла команда Черкаського політехнічного технікуму, третю сходинку п’єдесталу зайняла команда Черкаського музичного училища.

Черкаське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України