На Черкащині відбувся захід „Рух – це здорово!“

255

Черкащина взяла активну участь у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході серед учнів „Рух – це здорово!“, який проходив з 1 по 18 червня 2023 року по всім регіонам України.

У рамках вищезазначеного заходу учні закладів загальної середньої освіти Черкаської області охоче взяли участь у таких спортивних заходах, як веломарафон, міні-турніри з баскетболу, з волейболу, турнір з шашок, спортивні забави, змагання з фігурного водіння велосипеда, танцювальні руханки, флешмоб „Весела руханка“, естафета „Веселі старти“, квест-гра „У пошуках літніх скарбів“, танцювальний флешмоб. До цього спортивного свята долучилися 34 територіальні громади за участі більше ніж 12 тисяч учнів.

Близько п’ятисот вихованців із шести освітянських спортивних шкіл у рамках заходу провели змагання: з веслування на байдарках і каное, з тенісу, зі спортивної гімнастики, відкриті тренувальні заняття з боксу, з волейболу та з футболу, майстер-клас зі штовхання ядра, відкритий чемпіонат міста з традиційного карате тощо.

У п’ятнадцяти закладах професійної (професійно-технічної) освіти Черкаської області більше, ніж сімсот п’ятдесят учнів приймали участь у легкоатлетичних забігах серед юнаків на 1000 м. та серед дівчат на 500 м., у змагання з баскетболу 3х3, міні-футболу, міні-турніру з волейболу та багато інших спортивних активностей.

В усіх спортивних активностях учні брали участь із великим завзяттям та наснагою. Юні спортсмени отримали безцінний досвід від майстер-класів видатних спортсменів, отримавши велике задоволення.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів