На Чернігівщині відбулась церемонія підняття Державного прапора України та Національного олімпійського комітету

944

6 жовтня 2018 року, у аргентинському Буенос-Айресі стартує спортивна подія – ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри.
Цими днями у всіх регіонах України проводяться урочисті заходи з нагоди відкриття ІІІ-х літніх Юнацьких Олімпійських ігор – церемонії підняття Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України!

  Спортсмени, тренери, вболівальники, вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, представники громадських організацій та органів виконавчої влади сьогодні виходять на площі, стадіони, спортивні майданчики для того, щоб відзначити це свято.

  У чернігівській обласній КДЮСШ Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації сьогодні зібралися кращі спортсмени міста , заслужені майстри спорту України, тренери та глядачі.

  Почесними гостями свята були: Лемеш Н. П. – перший заступник голови Відділення НОК України в Чернігівській області, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА, Дериземля А.В. – заступник голови Відділення НОК України в Чернігівській області, начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, Пиріжок Д. О. – відповідальний секретар Відділення НОК України в Чернігівській області, директор МЦ «Спорт для всіх», Скрипченко А. Ф. – начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, Чегоринський В.І. – директор обласної КДЮСШ Управління освіти та науки Чернігівської ОДА.
У заході взяли участь також вихованці відділення художньої гімнастики, волейболу, футболу.

Чернігівське обласне відділення КФВС МОНУ

 

Коментарі

коментарів