На Чернігівщині відбулось засідання секції викладачів фізичного виховання

1234

26 вересня 2018р на базі Ніжинського професійного аграрного ліцею проведено секцію керівників та викладачів фізичної культури професійно-технічних навчальних закладів Чернігівської області.

Відкрив засідання директор ліцею Лосина М. П. Він привітав присутніх та розповів про спортивно-масову роботу з учнями у навчальному закладі.

Методист НМЦ ПТО Лісовський В. Р. довів до керівників та викладачів фізичної культури методичні рекомендації щодо фізичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році також про особливості поурочно-тематичне планування згідно навчальної програми «Фізична культура. 10-11 кл.» розробленою відповідно до наказу № 451 Міністерства освіти і науки України від 22.03.2017 р.: М. В. Тимчик, Є. Ю. Алексєйчук, В. В. Деревянко, В. М. Єрмолова, В. О. Сілкова, що відповідає вимогам Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1392 від 23 листопада 2011 р. Був опрацьований методичний лист НМЦ ПТО від 26 червня 2018 р. «Щодо дотримання вимог Стройового Статуту ЗСУ на уроках фізичного виховання під час виконання стройових та порядкових вправ на місті й в русі».

Присутні ознайомились з методикою реалізації професійно прикладної фізичної підготовки засобами легкоатлетичних вправ на уроці, який провів викладач фізичного виховання ліцею Арсен Михайлович Ісмайлов. На уроці учні, які навчаються за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів. Єлектрозварник ручного ручного зварювання», враховуючи особливості майбутньої професійної діяльності, виконували вправи, для розвитку фізичних та психофізичних якостей: витривалості, спритності, уваги, швидкості реакції засобами легкоатлетичних вправ.

Учасники семінару визнали урок творчим і організаційно підготовленим.

Начальник відділу обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Закружний Д. О. довів до присутніх умови проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнів ПТНЗ області, приділив постанові Кабінету Міністрів України від 06.06.2018 №461 «Про внесення змін до постанови Кабміну України від 09.12. 2015 №1045». Присутні на засідання обмінялись досвідом роботи у навчальних закладах щодо проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнів. Головний спеціаліст КФВС МОНУ Гаркуша В. І. ознайомив з умовами проведення змагань традиційної XXXVІ-ї обласної спартакіади закладів профтехосвіти області. Учасники семінару визначили види змагань та погодили терміни та місце їх проведення.

На секції обговорені та конкретизовані питання щодо планування роботи обласної методичної комісії керівників та викладачів фізичного виховання. Учасники зібрання висловили подяку адміністрації за створення належних умов для роботи секції.

Чернігівське обласне відділення КФВС МОНУ

Коментарі

коментарів