На Чернігівщині провели обласний етап V літньої Гімназіади України зі спортивного орієнтування

220

22 квітня 2023 року Чернігівське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України провели обласний етап V літньої Гімназіади України зі спортивного орієнтування в м. Чернігові на території скейт-парку по 2 віковим групам, як у хлопців, так і у дівчат. 

Скейт-парк весною – це квітуча природа, тепла та сонячна погода.Тому змагання пройшли видовищно та, головне, без повітряної тривоги. Переможцями в командному заліку стала команда міста Чернігова, яку повністю представляли діти гуртків пішохідного туризму, екологічного краєзнавства, юних скаутів та спортивного орієнтування КПЗО «Чернігівській центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання». Замкнула трійку призерів команда із Батурина “Ski-O”. 

Переможцями в особистих змаганнях в своїх вікових групах стали: Ч-14 – Степаненко Степан (тренер Степаненко Ганна), Ж-14 – Сорока Ольга (тренер Купрієнко Геннадій), Ч-16 – Назаров Матвій (тренер Купрієнко Геннадій), Ж-16- Омельянюк Аліна (тренер Журба Євген).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ЗМАГАНЬ!

Чернігівське обласне відділення (філія) Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів