На Чернігівщині відсвяткували Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів і учениць “Chellenge Fest”

338

За підтримки Президента України  для популяризації спорту серед здобувачів освіти був затверджений план спортивних спортивно-масових заходів “Пліч-о-пліч”.

Стартом цього плану став Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів і учениць “Chellenge Fest” приурочений до Дня працівника освіти. 

Цього річ центральною локацією заходу в Чернігівській області стала Ніжинська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів № 15, були проведені рухливі активності, показові виступи спортсменів і змагання з  “Cool Games”. Всі учасники були нагородженні грамотами і медалями Чернігівське обласне відділення (філія) КФВС МОН України .

-Були відмічені кращі учні школи:

Переможець перших Європейських ігор з єдиноборств в Белграді (Сербія) Киреєв Нікіта і срібний призер цих змагань Турчин Матвій.

– За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту учнівської молоді та з нагоди Дня працівника освіти, був нагороджений Грамотою Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації учитель фізичної культури – Василь Кисіль.

Хочемо висловити слова вдячності директору школу за допомогу у проведені заходу – Тетяні Павлюченко.

Чернігівське обласне відділення (філія) Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів