На Чернігівщини відбулися змагання зі спортивного триборства, присвячених до Дня працівників освіти України

196

В Чернігівській області прийняло понад 300 учнів в он-лайн змаганнях зі спортивного триборства, присвячених до Дня працівників освіти України.

Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами Чернігівського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 

Переможцями та призерами серед учнів 5-6 класів стали:

I місце – Кульгейко Євгеній Ріпкинський ліцей імені Софії Русової

I місце – Романенко Артем Линовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Линовицької селищної ради, Прилуцького району

III місце – Євтушенко Олесандр Корюківський ліцей №3

Переможницями та призерками серед учениць 5-6 класів стали:

I місце – Закружна Софія СЗСШ №1 м. Чернігова

II місце – Литвенко Валерія Гімназія № 31

III місце – Лутченко Ірина Мньовська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради

Переможцями та призерами серед учнів 7-8 класів стали:

I місце – Приходько Максим Корюківський ліцей №3

II місце – Олексієнко Тимофій Н-Сів.Гімназія №1

III місце – Мартиненко Матвій Наумівський ліцей Корюківської міської ради.

Переможницями та призерками серед учениць 7-8 класів стали:

I місце – Суліма Аліна Прилуцький ліцей №7

II місце – Кресан Софія Прилуцький ліцей №7

III місце – Гаркава Анастасія Орлівська ЗОШ I-IIIст.Н-Сіверської міської ради

Переможцями та призерами серед учнів 9-10 класів стали:

I місце – Кривда Єгор Куликівський ліцей Куликівської селищної ради

II місце – Герасименко Олександр Новгород – Сіверський державний ліцей імені К.Д.Ушинського

III місце – Апалон Андрій Корюківський ліцей №3

Переможницями та призерками серед учениць 9-10 класів стали:

I місце – Мигун Маргарита Холминська ЗОШ І-ІІІ ст.

II місце – Аландаренко Ангеліна Прилуцька гімназія №5

III місце – Дуда Марія Куликівський ліцей Куликівської селищної ради

Переможцями та призерами серед учнів закладів професійно (професійно-технічної) освіти стали:

I місце – Клименко Юрій Сновське ВПУ

II місце – Ломонос Роман Сновське ВПУ

III місце – Тимошенко Роман КЗ, Прилуцький професійний ліцей.

Переможницями та призерками серед учениць закладів професійно (професійно-технічної) освіти стали:

I місце -Бригінець Анастасія Сновське ВПУ

II місце -Голуб Маша Сновське ВПУ

III місце -Фрунзе Катерина ДНЗ “НПАЛ ЧО”

Вітаємо переможців та призерів змагань.

Чернігівське обласне відділення (філія) Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів