На Дніпропетровщині пройшов обласний тур Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя-2018″

1128

Змагання «Олімпійське лелеченя», традиційно були проведені на базі Дніпропетровського вищого училища фізичної культури.

Цього разу до суперфіналу області вийшли шість найкращих команд, які змагалися за звання найсильнішої в Дніпропетровській області. Це команди –  м.м. Дніпра, Кам’янського, Нікополя, Приміська школа Нікопольського району та Калинівська школа Широківського району семиразовий переможець проекту – команда Кам’янської школи Нікопольського району. На відміну від минулорічних фіналів, у нинішньому році переможця було спрогнозувати дуже важко. У кожному з видів змагань боротьба йшла дуже запекла. Так, у першому конкурсі “Вікторина” не було рівних дебютанту – команді Приміській ЗОШ Нікопольського району. Естафету  виграли учні школи № 23 міста Кам’янське. У волейбольному турнірі перемогу вибороли учні Приміської ЗОШ Нікопольського району. Високий рівень підготовки показали учні сільської Калинівської школи Широківського району. Вони лише трішки програли півфінал у змаганнях з волейболу, але виграли у “втішному” фіналі. Високий рівень показали хлопці та дівчата СШ №23 міста Кам’янське, але з-за технічної помилки у формуванні складу, вони не змогли сподіватись на одне з призових місць.

Тож, у підсумку, за сумою місць 1 місце посіла команда Приміської школи на другому команда Кам’янської  школи, обидва навчальні заклади Нікопольського району, третє місце у команди школи №142 міста Дніпра.

Бажаємо успіхів команді-переможниці та їх наставнику, вчителю фізичної культури Фініковському Андрію Сергійовичу, у фіналі Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя» у Києві.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України