На Дніпропетровщині стартував тиждень студентського спорту

1057

З нагоди Міжнародного дня студентського спорту в закладах вищої освіти області розпочалися різноманітні спортивно-масові заходи.

В національному університеті «Дніпровська політехніка» на власному майданчику зі штучним футбольним покриттям стартували змагання з міні-футболу на «Кубок ректора».

В м. Дніпро на стадіоні вищого училища фізичної культури «Олімпійські резерви» розпочався відкритий чемпіонат м. Дніпро з легкої атлетики серед студентів університетів, академій та коледжів.

Обласний етап всеукраїнського флеш-мобу з підтягування на перекладині та старт I-го етапу XIV літньої Універсіади України відбудеться 20 вересня 2018 р. в спорткомплексі Дніпровського державного університету внутрішніх справ, де візьмуть участь студенти університетів, академій та коледжів міста Дніпра.

В Кам’янському коледжі фізичної культури відбудеться флеш-моб серед студентів коледжів міста. Початок флеш-мобу в м. Дніпрі та м. Кам’янському о 12.00.

Крім флеш-мобу в цей день на спортивних спорудах Дніпровського національного університету, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури та Національної металургійної академії України відбудуться змагання з баскетболу 3х3, волейболу, тенісу настільного та теніс-болу серед збірних команд студентів університетів та академій м. Дніпра.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів