Міський голова Андрій Білоусов зустрівся зі спортсменами-вихованцями ДЮШС № 1, 3, 4 та їхніми тренерами, які вирушають до м. Хмельницького для участі в Універсіади України серед студентів та Чемпіонаті України серед кадетів з тхеквандо (ВТФ).
Андрій Білоусов традиційно вручив грошовий сертифікат на участь у змаганнях, побажав успіху та Перемоги!
Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України