На Дніпропетровщині відбулося свято з нагоди присвоєння ліцею імені П’єра де Кубертена

807

4 жовтня 2019 року в гостях у ліцея – віцепрезидент Міжнародного Комітету П’єра де Кубертена Інес Ніколаус (Німеччина), директор Олімпійської академії України – Валентина Єрмолова (Київ), начальниця відділу освіти гуманітарного управління Дніпропетровської обласної ради – Наталія Охота, голова Дніпропетровського відділення КФВС МОН Буря Євгеній Олександрович, віцепрезидент НОК Дніпропетровської області, депутат міської ради – Каміль Примаков, виконавчий директор НОК Дніпропетровської області Олександр Дювбаков, Олімпійські чемпіони України, почесні гості міста та області, а ведучі свята – давньогрецькі боги: Зевс, Ніка, Афродіта та Артеміда!

Святковий настрій ліцеїстам допомагали створювати надійні, добрі друзі – спортивний клуб «Штурм» та СДЮШОР з кульової стрільби, які запросили всіх охочих до спільної дії. Всі присутні побачили виступи ліцеїстів і на сцені актового залу, і під час екскурсії ліцеєм.

4 класи здивували чіткістю та синхронністю дій під час побудови «Живих Олімпійських кілець» на подвір’ї ліцею, «Водна феєрія» у басейні заманювала приєднатися до аквааеробіки, урок хореографії всіх спонукав перевірити свою поставу, а танцювальний колектив «Перлина» зачарував своїми легкими рухами та посмішками!

А в актовому залі гості переглянули декілька відеофільмів, у яких побачили і декламацію учнями Оди спорту П’єра де Кубертена англійською, і фотофільм про П’єра де Кубертена, і про інноваційну діяльність ліцею з інтеграції Освітньої програми Олімпійських цінностей, і інформацію про участь нашої команди у 12-му Міжнародному молодіжному Форумі П’єра де Кубертена.

Пісні та танці лунали протягом усього свята, а на останок – гості та ліцеїсти започаткували на подвір’ї ліцею Алею Кубертена, висадивши 10 кущів калини.

Фінальним акордом святкування був Парад Чемпіонів, у якому взяли участь спортсмени-ліцеїсти та Олімпійські чемпіони України!

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів