На Дніпропетровщині відбулись серпневі онлайн наради

116

В нарадах взяли участь відповідальні працівники за фізичну культуру і спорт в органах управління освітою та керівники освітянських ДЮСШ.

В доповіді начальника відділення Євгенія Бурі було зазначено, що в умовах COVID-19 та воєнного стану у 2021-2022 навчальному році учні та учениці брали участь у міжнародних змаганнях, з яких  основним заходом була  XIX Всесвітня літня Гімназіада у Франції.

У складі збірних команд України з видів спорту Дніпропетровщину представляли 11 юних спортсменів, які вибороли 13 медалей  – 6 золотих, 3 срібні та 4 бронзові, при цьому школярі Дніпропетровщини вибороли найбільшу кількість золотих медалей.

В інших різноманітних міжнародних змаганнях найбільш успішно виступили вихованці ДЮСШ № 1,2, 7, 9, 10 м. Кривого Рогу.

У Всеукраїнській програмі «Будь активним заради миру!» до дистанційних занять з різних видів спорту  долучилися 1414 учнів з 44 навчальних закладів області. У Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході «Сhallengein Active Park» взяли участь понад 2000 учасників з
99 навчальних закладів області. 

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей в обласних флешмобах серед школярів та челенджі серед вихованців ДЮСШ «До Перемоги  разом» взяли участь понад 120 навчальних закладів за участю внутрішньо переміщених дітей та дітей, які виїхали за закордон.

У заході «Активне літо Дніпропетровщини» взяли участь 10258 учнів, при цьому щоденні заходи проводились в 44 навчальних закладах із залученням  3445 учнів та 1865 вихованців ДЮСШ.

Найбільш активну участь у заходах «Активне літо Дніпропетровщини» взяли участь ДЮСШ міст Кривого Рогу, Покрова,  Магдалинівської, Межівської, Широківської та Юр’ївської територіальних громад та учні навчальних закладів міст Кам’янського, Павлограду, Вільногірська, Нікополя, Грушівської, Магдалинівської, Мирівської, Павлоградської, Першотравневської, Слобожанської, Троїцької, Чумаківської та Юр’ївської територіальних громад.

Навчальні заклади брали участь в обласних онлайн чемпіонатах з шахів, де усі три призові місця в командному заліку вибороли учні м. Дніпра:
НВК № 76, НВК-Ліцей № 100 та Гімназія № 12 «Гарт» та черлідингу, в яких в особистих видах програми перші місця вибороли школярі ЗСШ № 6, Гімназії № 3, ССЗШ № 44, СШ № 72 м. Дніпро, Слобожанського ліцею № 1 та Гімназії № 11 м. Кам’янського. 

Щодо організації навчального процесу та проведення заходів у 2022-2023 навчальному році, то на сайті та сторінці в фейсбуці обласного відділення розміщені методичні рекомендації.

Найближчим часом планується проведення обласних флешмобів з нагоди Дня фізичної культури і спорту, Міжнародного дня студентського спорту, Дня вчителя, Дня захисника України та продовження онлайн змагань та конкурсів «Краща спортивна школа» та «Фізична активність» – краще виконання школярами різноманітних фізичних вправ під керівництвом вчителів фізичної культури.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів