На Донеччині нагородили найкращих спортсменів області

1131

  27 грудня 2018 року в м. Краматорськ, приміщенні конференц-зали Донецької обласної державної адміністрації відбулась урочиста зустріч голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Куця О. І. з провідними спортсменами та тренерами Донецької області, які протягом року показали найкращі результати  на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях.

Приємно було визнавати, що серед великої кількості визначних спортсменів області були юні обдарування – переможці Всесвітньої літньої Гімназіади 2018 року ( м. Марракеш, Королівство Марокко) – Мартинкова Олена (1 місце, шахи) та Літвінов Роман (1 місце, бокс).

Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Куць О. І. вручив Мартинковій Олені, Литвинову Роману та їх тренерам Мартинкову О. В. і Карімову Б. А. подяки від Міністерства освіти і науки України за вагомий внесок у розвиток українського спорту та прославлення України на Міжнародній арені.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України приєднується до привітань, бажає юним спортсменам та їх тренерам нових перемог на змаганнях різного рівня.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів