На Донеччині відбулась нарада за участі керівників фізичного виховання закладів вищої освіти

950

 12 грудня 2018 року в м. Краматорськ, у приміщенні Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, відбулася нарада з керівниками фізичного виховання закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Донецької області (ЗВО І-ІІ р. а.). На порядку денному стояли питання щодо підведення підсумків участі ЗВО І-ІІ р. а. у Спортивних іграх Донецької області з видів спорту у 2018 році, пропозицій щодо організації та проведення фізкультурно-масових заходів серед ЗВО І-ІІ р. а. в області у 2019 році для формування Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України на наступний рік.

Заступник начальника відділення Максим Крилевський привітав присутніх, ознайомив з порядком денним та почав нараду. Він розповів  керівникам фізичного виховання про спільну роботу відділення та ЗВО І-ІІ р. а., проаналізував участь навчальних закладів в обласних змаганнях Спартакіади України та запропонував учасникам наради поділитися своїми думками стосовно змагань у 2019 році.

 

Керівники фізичного виховання Краматорського машинобудівного технікуму Донбаської державної машинобудівної академії Будяк Л. М., Слов’янського енергобудівного технікуму Слєпушкін С. О. та Дружківського технікуму Донбаської державної машинобудівної академії Поворознюк Г. Б. виступили з пропозиціями щодо видів спорту, з яких будуть  проводитися змагання у 2019 році, складу головної суддівської колегії та змісту регламентів. Присутні погодилися з виступаючими та визначилися зі строками і місцями проведення зональних та фінальних обласних змагань. Керівники фізичного виховання закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації вирішили і надалі продовжувати співпрацю з обласним Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, брати активну участь у спортивно-масових заходах у 2019 році згідно плану відділення.

Гарним завершенням наради стало нагородження навчальних закладів, які посіли призові місця в обласних змаганнях Спортивних ігор України серед студентів ЗВО І-ІІ р. а. та брали активну участь в спортивному житті області, грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Донецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів