На Донеччині відбулась підсумкова нарада за участі викладачів фізичної культури ЗПО

1124

20 грудня 2018 року за планом роботи Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в м. Краматорськ відбулася нарада з викладачами фізичної культури закладів професійної освіти (ЗПО) Донецької області. Донбаська державна машинобудівна академія (ректор Ковальов В. Д.) вкотре надала свою базу, бо питання, які стосуються подальшого розвитку спорту в Донецькій області, для керівництва академії завжди в пріоритеті.

На порядку денному стояли питання щодо підведення підсумків участі ЗПО в Спартакіаді та обласних змаганнях серед студентів ЗПО Донецької області з видів спорту у 2018 році, пропозицій щодо організації та проведення фізкультурно-масових заходів серед ЗПО області в 2019 році для формування Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України на наступний рік.

Розпочинаючи нараду працівники відділення щиро привітали викладачів фізичної культури з наближенням свят, ознайомили з порядком денним, інформували присутніх про актуальні питання щодо закладів професійної освіти області.

Головний спеціаліст Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Максим Сорока розповів викладачам фізичної культури про спільну роботу відділення та ЗПО, проаналізував участь навчальних закладів в Спартакіаді та обласних змаганнях, запропонував учасникам наради поділитися своїми думками стосовно змагань, що минули та планами  щодо подальшого розвитку учнівського спорту в області.

Викладачі фізичної культури Авдіївського професійно – технічного училища Товт Л. Г., Слов’янського професійного машинобудівного ліцею Бовздаренко М. Р., Краматорське вищого професійного металургійного училища Шестаков О. А. та Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища Вотчель О. Г. виступили з пропозиціями щодо видів спорту, з яких будуть проводитися змагання у 2019 році та складу головної суддівської колегії. Присутні погодилися з виступаючими та визначилися зі строками і місцями проведення зональних та фінальних обласних змагань. Викладачі фізичної культури закладів професійної освіти вирішили і надалі продовжувати співпрацю з обласним Комітетом з фізичного виховання та спорту, брати активну участь у спортивно-масових заходах 2019 року згідно з планом відділення.

Підводячи підсумки проведеної наради заступник начальника Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти  науки України Максим Крилевський наголосив на важливості обговорених питань, подякував керівникам, педагогічним колективам, викладачам фізичної культури навчальних закладів за спільну проведену роботу в 2018 році.

Гарним завершенням наради стало нагородження закладів професійної освіти, які посіли призові місця в Спартакіаді та обласних змаганнях серед учнів ЗПО та брали активну участь в спортивному житті області грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

Коментарі

коментарів