На Донеччині відбулась Спартакіада серед учнів ЗПО з волейболу

1205

14 лютого на спортивній базі ДНЗ «Краматорського вищого професійного металургійного училища» (директор Максимов О. І.) завершилась Спартакіада Донецької області серед учнів закладів професійної освіти з волейболу (юнаки).

На відкритті змагань були присутні: директор ДНЗ «Краматорське ВПМУ» Максимов О. І., методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області Кравченко Л. В., головний спеціаліст Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сорока М. А. та керівник фізичної культури Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища (№42) Вотчель О. Г.

Після підняття державного прапору України, команди почали боротись за перемогу у змаганнях. Приємно зазначити, що рівень гри у волейбол учнів закладів професійної освіти значно підвищився. Всі команди доклали немалих зусиль, щоб не віддати перемогу суперникам. Але переможці визначились.

За результатами змагань, перше місце посіла команда «Краматорського вищого професійного ліцею» (№14), друге місце посіла команда Олександрівського професійного аграрного ліцею, третє місце – «Лиманське професійно-технічне училище» м. Лиман.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Переможці та призери були нагороджені грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та кубками департаменту сім’ї молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів