На Донеччині відбувся міський етап обласного чемпіонату з волейболу серед школярів

902

26-го лютого на спортивній базі спеціалізованої школи № 63 відбувся Маріупольський міський етап чемпіонату Донецької області з волейболу (дівчата 2002 р.н.) серед команд школярів закладів загальної середньої освіти (Шкільна волейбольна ліга України) 2016-2020 р.

І етапом цих змагань, були змагання у районах, в яких взяли участь 28 команд дівчат.

Переможцями районних змагань стали команди: СШ № 42, ЗЗСО № 37, 55,65, які були запрошені на міський етап.

Після приїзду команд на міський етап, відбулось жеребкування, в ході якого визначились півфінальні ігри: команда ЗЗСО №65 з СШ № 42 та команда ЗЗСО № 37 з командою ЗЗСО № 55. В першій грі перемогла команда ЗЗСО № 65 (2:0). А у другому півфіналі перемогу отримала команда ЗЗСО № 37 (2:0).

У боротьбі за третє місце між командами СШ № 42 та ЗЗСО № 55 з рахунком (2:0) перемогла команда ЗЗСО № 55.

Переможцем змагань стала  команда ЗЗСО № 37 яка з рахунком 2:1 перемогла команду ЗЗСО № 65. Команда переможець і надалі буде брати участь в наступних етапах ШВЛУ.

Переможці та призери були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і кубком, грамотами, медалями та м’ячами Маріупольського управління молоді та спорту.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України