На Донеччині відбулась спартакіада з нагоди відзначення Дня збройних сил України серед студентів ЗВО

297

8-9 грудня на базі СК «Кайдзен» відбулась спартакіада з нагоди відзначення Дня збройних сил України серед студентів закладів вищої освіти з пейнтболу.

Змагання були проведені з метою організації змістовного дозвілля, що спрямовано на формування у студентів фізичного, соціального та духовного здоров’я, вдосконалення фізичної та психічної підготовки, ведення активного способу життя та професійної діяльності, підвищення соціальної активності та залучення студентів до занять фізичною культурою.

У Спартакіаді представники 6 команд, а саме Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА), Донецького національного медичного університету (ДНМУ), Краматорського коледжу технологій та дизайну (ККТД), Машинобудівного коледжу ДДМА (з міста Краматорськ і Дружківки) та збірна команда закладів фахової передвищої освіти з міста Слов’янськ змагались за звання найсильніших в цьому виді спорту. До складу команд входило 2 хлопця та 2 дівчини.

На цих змаганнях студенти грали у пейнтбол, який являє собою захоплюючу, рухливу і екстремальну гру з імітацією бойових дій та швидкоплинними «вогневими» контактами. Одна гра велась між двома командами із застосуванням спеціальної пневматичної «зброї» (маркера), яка стріляє желатиновими кульками, наповненими харчовою фарбою. Бій розгортався на обмеженому просторі за одним з вибраних сценаріїв. Перемога цілком залежала від рівня фізичної підготовленості студентів та тактики і стратегії ведення бою.

У ряді захоплюючих ігор місця розподілились наступним чином, перше місце зайняли студенти Донецького національного медичного університету, другу сходинку зайняли студенти Краматорського коледжу технологій та дизайну, а на третьому місці студенти з Донбаської державної машинобудівної академії.

Велика вдячність управлінню фізичної культури та спорту, управлінню сім’ї молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації та кондитерській фабриці А-Деліс за надання призів та подарунків для учасників змагань.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів