На Донеччині завершився фото-конкурс «Мій улюблений вид спорту»

2461

Завершився фото-конкурс «Мій улюблений вид спорту», що організувало Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України в соціальній мережі Facebook. До ініціативи долучились відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області та кафедра фізичного виховання і спорту Донбаської державної машинобудівної академії. 

Дякуємо Всім учасникам нашого конкурсу, загалом на наші адреси було надіслано і висвітлено в мережі інтернет 360 робіт.

Умови конкурсу були дуже прості. Кожен бажаючий міг зробити фото-колаж на тему: «Мій улюблений вид спорту» та надати їх до оргкомітету. Всі роботи були розміщені на сторінках Facebook організаторів заходу.

Експертна комісія визначила 180 номінантів конкурсу, серед них програма RANDOM.ORG обрала трійку переможців. 

А саме: 

Чугай Таїсія (м. Лиман);

Куліков Давид (м. Покровськ);

–  Сазанський Ілля (м. Добропілля).

А також за умовами конкурсу була впроваджена номінація «Глядацькі симпатії». Захоплення аудиторії викликали роботи:

Завгородня Валерія 

Сищенко Анастасія 

Спеціальною номінацією “Більше, ніж життя” в рамках конкурсу “Мій улюблений вид спорту” організатори відзначили колаж із фотографій Степана Чубенка – воротаря футбольного клубу “Авангард”, учня ЗОШ №12 міста Краматорськ. У липні 2014 року цей талановитий хлопець був жорстоко замучений і розстріляний за проукраїнську позицію, але у пам’яті всіх тих, хто знав його, назавжди залишиться справжнім патріотом, чудовим спортсменом, мужньою та чуйною людиною.

Наш конкурс поширився за межі Донецької області, тому окремим подарунком організаційний комітет відзначає першого учасника конкурсу з Рівненської області, місто Вараш – Петрук Маріанну.

Переможці найближчим часом отримають свої подарунки від Донецького обласного відділення КФВС МОН України та відділення НОК України в Донецькій області.

Тим часом спортивне життя на карантині триває. Будьте активними та долучайтеся до нових конкурсів.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та  спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів