На Харківщині фінішував Чемпіонат України серед школярів зі спортивного орієнтування

1100

З 16 по 23 липня 2018 року в смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області відбулися змагання Чемпіонату України серед школярів зі спортивного орієнтування.

За результатами проходження всіх дистанцій перемогу вибороли юні спортсмени з Харківської області, друге місце зайняла команда Сумської області та третю сходинку п’єдесталу пошани посіла команда Черкаської області.

За проведення змагань на високому професійному рівні, висловлюємо щиру подяку головному судді чемпіонату Наточію Михайлу Сергійовичу.

Вітаємо переможців та призерів змагань з успішним виступом і бажаємо спортивного натхнення та нових перемог!

Харківське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України