На Харківщині cтартував зональний етап чемпіонату України з волейболу «Шкільна волейбольна ліга України»

2156

26 лютого 2019 року на базі КЗ «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради» відбулося урочисте відкриття зонального етапу чемпіонату України з волейболу серед юнаків та дівчат «Шкільна волейбольна ліга України». За перемогу та право приймати участь в обласному етапі чемпіонату змагатимуться 7 команд дівчат та 6 команд юнаків – всього 156 юних волейболістів. Змагання пройдуть на волейбольних майданчиках КЗ «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради» (юнаки) та КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль» Пісочинської селищної ради» (дівчата).

В урочистих заходах прийняли участь начальник Харківського обласного відділення (філії) Олена Кривенцова та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради Юлія Бєлова.

До гостей та учасників змагань, з привітанням від директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Лариси Карпової та голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадима Стеценка, звернулася начальник Харківського обласного відділення (філії) Олена Кривенцова, побажавши успіхів у навчанні,наснаги та нових спортивних рекордів.

Також грамотами Харківського обласного відділення (філії) були відзначені методист інформаційно-методичного центру відділу освіти Харківської районної державної адміністрації Маркова Ольга Павлівна, вчитель фізичної культури Васищевської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області Кравченко Олександр Сергійович та вчитель фізичної культури Височанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Харківської районної ради Харківської області Токарєв Павло Іванович.

Харківське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів