На Харківщині визначилися переможці обласного етапу «Шкільної футзальної ліги України»

924

1 березня 2019 року в м. Куп’янськ на базі будинку культури імені В.І. Кашелєва в запеклій боротьби за перемогу у ІІ етапі чемпіонату України «Шкільна футзальна ліга України» змагалися  60 юних спортсменів з 5 команд районів Харківської області.

До гостей та учасників змагань, з привітанням  та побажаннями міцного здоров’я, гарного настрою та спортивної наснаги, від імені директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Лариси Карпової та голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадима Стеценка, звернулася начальник Харківського обласного відділення (філії) Олена Кривенцова.

За результатами зіграних ігор переможцями та призерами стали:

І місце – команда міста Куп’янська;

ІІ місце – команда Дергачівського району

ІІІ місце – команда Великобурлуцького району.

Також, під час проведення заходу, Почесними Грамотами Харківського обласного відділення (філії) нагороджені методист по виховній роботі відділу освіти Куп’янської міської ради Харківської області Гудкова Валентина Олександрівна та вчитель фізичної культури  Куп’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Куп’янської міської ради Харківської області Крулицька Катерина Григорівна.

Харківське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів