На Харківщині відбувся Чемпіонат України  з шахів серед студентів

1962

В місті Харкові завершився Чемпіонат України з шахів серед студентів, що тривав з 23 по 25 листопада. Учасників турніру гостинно приймав шахово-шашковий клуб «Шахрад» Харківського національного університету радіоелектроніки.

Протягом перших двох днів тривали командні  змагання, в яких взяли участь 14 команд з 10 закладів вищої освіти. Переможцем у командних змаганнях стала команда Національного університету кораблебудування імені Адмірала Макарова (м. Миколаїв), друге і третє місця посіли команди Харківського національного університету радіоелектроніки.

У третій день змагань в особистому турнірі зі швидких шахів взяли участь 20 спортсменів. Перемогу здобув  майстер міжнародного класу Пен Лі Мін (Національний університет кораблебудування імені Адмірала Макарова), другим став майстер спорту України Олексій Котляр (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця), третє місце – посіла кандидат в майстри спорту України Маргарита Малануха (Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського).

У турнірі з блискавичної гри  в шахи серед 17 учасників також переміг Пен Лі Мін, друге місце посів Мосейко Андрій (Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського), третє – Вальковий Олександр (Національний університет кораблебудування імені Адмірала Макарова.

Всього в змаганнях взяли участь близько 60 шахістів з 7 областей України: Дніпропетровської, Сумської, Київської, Полтавської, Чернігівської та Харківської.

Вітаємо переможців та призерів змагань і бажаємо подальших успіхів та перемог!

Харківське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України