На Херсонщині відбулись спортивні заходи на водно-спортивній споруді

1695

23-24 серпня 2018 року відбулася відкрита першість ДЮСШ «Спартак» Херсонської міської ради «Юний спартаківець» з веслування на байдарках і каное. В змаганнях прийняло участь 225 юних спортсменів.

Відповідно до результатів змагань призерами стали:

К-1 200 м, юнаки 2004 року: 1.Лятуринський Дмитро; 2.Філіпов Данило; 3.Кашпуренко Андрій.

С-1 200 м, юнаки 2004 року: 1.Саідов Саджан;  2.Марченко Артем; 3.Константінов Михайло.

К-1 200 м, юнаки 2005 року: 1.Батув Степан; 2.Гордов Богдан; 3.Удовченко Микола.

С-1 200 м, юнаки 2005 року: 1.Сидоренко Іван; 2.Лобов Микита; 3.Красноид Олександр.

К-1 200 м, юнаки 2006 року: 1.Тітов Олексадр; 2.Касторнов Макар;3.Шаповалов Анатолій.

С-1 200 м, юнаки 2006 року: 1.Разумов Микита; 2.Теленга Євген; 3.Коновалов Євген.

К-1 200 м, юнаки 2007 року: 1.Татаровський Дмитро; 2.Масальов Богдан; 3.Сухов Кирило.

С-1 200 м, юнаки 2007 року: 1.Сучко Єгор; 2.Черепанов Євген; 3.Томенко Мирослав.

К-1 200 м, юн. 2008 і молодші р.н.: 1.Капінос Владислав; 2.Духін Данило; 3.Пікулін Денис.

С-1 200 м, юн. 2008 і молодші р.н.: 1.Ярошевський Іван; 2.Потапчук Всеволод; 3. Денісенко Артем.

К-1 3000 м, юнаки 2004 року: 1.Філіпов Данило; 2.Коваль Віктор; 3.Єльцов Єгор.

С-1 3000 м, юнаки 2004 року: 1.Саідов Саджан; 2.Марченко Артем; 3.Константінов Михайло.

К-1 3000 м, юнаки 2005 року: 1.Гордов Богдан; 2.Батув Степан; 3.Удовченко Іван.

С-1 3000 м, юнаки 2006 року:  1.Разумов Микита; 2.Теленга Євген; 3.Коновалов Євген.

С-1 3000 м, юнаки 2005 року:  1.Сидоренко Іван; 2.Красноїд Олександр; 3.Лобов Микита.

К-1 3000 м, юнаки 2006 року: 1.Тітов Олександр; 2. Касторнов Макар; 3. Марковський Всеволод.

К-1 200 м, дівчата 2004 року: 1.Антонюк Анна; 2.Частило Соня; 3. Серденюк Катерина.

К-1 200 м, дівчата 2005 року: 1.Хайдакіна Єлізавета; 2.Воробйова Дарья; 3.Булавка Ліза.

С-1 200 м, дівчата 2004 року: 1.Горовая Людмила; 2.Досенко Надія; 3.Іванченко Тетяна.

С-1 200 м, дівчата 2005 року: 1.Алексєєва Аліна; 2.Стримовська Марія; 3. Іванькова Софія.

К-1 200 м, дівчата 2006 року: 1.  Друсінова Ганна; 2. Соломка Ліза; 3. Башаріна Тетяна.

С-1 200 м, дівчата 2006 року: 1.Сорочан Аліна; 2.Шаталова Софія; 3.Левицька Олександра.

К-1 200 м, дів. 2008 і молодші р.н.: 1.Глінка Марина; 2.Разумова Валерія; 3.Пойда Ганна.

К-1 3000 м, дівчата 2004 року: 1.Пашнюк Ірина; 2.Антонюк Ганна; 3.Частило Соня.

С-1 3000 м, дівчата 2004 року: 1.Горовая Людмила; 2.Досенко Надія; 3.Іванченко Тетяна.

К-1 3000 м, дівчата 2005 року: 1.Хайдакіна Єлізавета; 2.Булавка Єлізавета; 3. Воробйова Дарина.

С-1 3000 м, дівчата 2005 року: 1.Алексєєва Аліна; 2.Стримовська Марія; 3.Іванькова Софія.

К-1 3000 м, дівчата 2006 року: 1.Друсінова Ганна; 2.Соломка Єлізавета; 3.Башаріна Тетяна.

С-1 3000 м, дівчата 2006 року: 1.Сорочан Аліна; 2.Шаталова Софія; 3.Бальоха Анастасія.

С-1 3000 м, дівчата 2007 року: 1.Богатирьова Катерина; 2.Андрющенко Ярослава.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів