На Херсонщині відбулись студентські змагання з шахів

1260

20-21 лютого 2019 року в приміщенні дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки № 4 Херсонської міської ради відбулись змагання з шахів серед юнаків і дівчат закладів вищої освіти типів: інститут. академія, університет та коледж, технікум за програмою XIV обласної Універсіади 2018-2019 навчального року.

На І та ІІ етапах змагань з шахів в навчальних закладах брали участь 712 студентів. В фінальних змаганнях взяли участь 11 закладів вищої освіти типу: інститут, академія, університет та 6 закладів вищої освіти типу: коледж, технікум.

Відповідно до результатів проведених змагань серед команд юнаків закладів вищої освіти типу: коледж, технікум, – чемпіоном обласної Універсіади став курсант Морського коледжу Херсонської державної морської академії Владислав Павелко. І і ІІ місця відповідно завоювали студенти Херсонського політехнічного коледжу – Михайло Сальников та Херсонського музичного училища – Григорій Баклан.

Серед дівчат І місце виборола студентка Херсонського базового медичного коледжу Тетяна Архипова, ІІ місце – студентка Херсонського музичного училища Ксенія Нагорна, ІІІ місце – студентка Новокаховського приладобудівного технікуму Дар’я Олійник.

В змаганнях серед студентів закладів вищої освіти типів: інститут, академія, університет місця розподілилися наступним чином:

Юнаки:

І місце –  Херсонська державна морська академія – Захар Богданов;

ІІ місце – Херсонський національний технічний університет – Юрій Миронов;

ІІІ місце – Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ – Джавід Гасанов.

У змаганнях серед команд дівчат:

І місце – Херсонський національний технічний університет – Ірина Барчук;

ІІ місце – Херсонський державний університет – Віолета Яновська;

ІІІ місце – Херсонський державний аграрний університет – Юлія Овдієнко.

У загальнокомандному заліку серед закладів вищої освіти типу: інститут, академія, університет на І місці – Херсонський національний технічний університет, на ІІ місці – Херсонський державний університет, на ІІІ місці – Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ.

Серед закладів вищої освіти типу: коледж, технікум у загальнокомандному заліку на І місці – Херсонське музичне училище, на ІІ місці – Новокаховський приладобудівний технікум, на ІІІ місці – Херсонський політехнічний коледж. Переможці і призери нагороджені відповідно до Положення про обласну Універсіаду.

Херсонське обласне відділення (філія) КФВС МОНУ

Коментарі

коментарів