На Херсонщині відбулись змагання з волейболу за програмою ХІV обласної Універсіади серед студентів

1321

Упродовж вересня-жовтня 2018 року в закладах вищої освіти типу коледж, технікум відбулись І та ІІ етапи змагань з волейболу серед команд юнаків та дівчат за програмою ХІV обласної Універсіади, в яких брали участь понад 1800 студентів.

Кращі з них увійшли до складів збірних команд навчальних закладів, які з 24 по 26 жовтня прийняли участь в обласних зональних змаганнях. Переможці і призери зональних змагань серед команд юнаків вибороли право участі у фінальних змаганнях, які відбулись 31 жовтня 2018 року у спортивній залі Херсонського національного технічного університету та 01 листопада в спортивній залі Бериславського педагогічного коледжу серед команд дівчат.

В результаті проведених змагань серед команд юнаків чемпіонами ХІV обласної Універсіади з волейболу стали студенти Скадовського технікуму ЗВО Херсонського державного аграрного університету, на другому місці юнацька команда Бериславського педагогічного коледжу, третє місце вибороли курсанти морського коледжу Херсонської державної морської академії.

Серед команд дівчат: перше місце – Бериславський медичний коледж, друге – команда Новокаховського приладобудівного технікуму, третє – дівоча команда Херсонського базового медичного коледжу.

Переможці і призери змагань з волейболу за програмою ХІV обласної Універсіади були нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України