На Херсонщині відбувся чемпіонат області зі стрітболу та армспорту

1627

07 вересня 2018 року у м. Херсоні на площі Свободи відбулося святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні, яке було організовано і проведено Управлінням з фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації спільно з обласною організацією „Спорт для всіх” та Херсонським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

В програму свята увійшли Чемпіонати області зі стритболу та армрспорту, змагання гирьовиків, показові виступи майстрів єдиноборств та нагородження кращих спортсменів, тренерів та фахівців фізичної культури та спорту.

У змаганнях зі стритболу прийняли участь 22 команди закладів вищої освіти, професійної освіти, Головного управління Національної поліції, Управління патрульної поліції та збірні команди міста Херсона та області, загалом – понад 80 учасників.

Команди були розподілені на 8 груп. У фінальній частині  гра проходила за олімпійською системою.

В результаті безкомпромісної, запеклої боротьби, яка точилася протягом 5,5 годин, чемпіоном Херсонської області стала команда ХБК у складі: Харитонов Андрій, Баграновський Микита та Костик Антон. ІІ місце посіла команда Управління патрульної поліції у складі: Черкашин Віталій, Черниш Олександр, Маслов Максим та Андросов Сергій. ІІІ місце виборола команда Вищого професійного училища № 2 у складі: Шишковський Володимир, Тиновський Михайло, Марчук Микола та Мінлібаєв Павло.

У змаганнях з армспорту прийняли участь 19 команд закладів вищої освіти, професійної освіти, Головного управління Національної поліції, Управління патрульної поліції, Управління поліції охорони та інші учасники міста Херсона та області, загалом – біля 100 учасників.

В результаті призерами стали:

І місце – Головне управління Національної поліції Херсонської області;

ІІ місце – Херсонський державний аграрний університет;

ІІІ місце – 11 окрема бригада армійської авіації.

Команди – переможці та призери були нагороджені кубками та дипломами, а гравці команд – медалями та дипломами відповідних ступенів.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Коментарі

коментарів