На Херсонщині відбувся Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль

1290

01 травня 2018 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2018» за програмою обласної Спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2017-2018 навчального року. Фестиваль відбувся на території колишньої Кам’янської січі у с. Республіканець Бериславського району.

 На урочистому відкритті були присутні: голова Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєв Андрій Анатолійович, заступники голови Дмитро Бутрій та Олександр Адамчик, народні депутати України Сергій Хлань, Іван Віник, Павло Кишкар, заступник Херсонської обласної ради Оксана Рукавішнікова, депутат Херсонської обласної ради Ігор Йосипенко, директор департаменту освіти, науки та молоді Євген Криницький, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Кан, керівники районів та міст області.

На І-ІІ етапах (першість міст та районів) прийняли участь близько 400  команд загальноосвітніх навчальних закладів області, понад 4500 учнів.

У ІІІ (обласному) етапі змагалися 27 команд загальноосвітніх навчальних закладів міст, районів та об’єднаних територіальних громад області (понад  350 учнів).

До програми фестивалю входили наступні конкурси: вікторина «Знаток історії України, спортивних досягнень та олімпійського руху», «човниковий» біг 4х9 м, стрибок у довжину з місця, стрибки через скакалку (протягом 30 с), перетягування канату та естафета.

У підсумку командні місця розподілилися наступним чином:

  • вікторина: І місце – Улянівська ЗОШ І-ІІІ ст. Скадовського р-ну; ІІ місце – Чорнобаївський НВК Білозерського р-ну; ІІІ місце – Голопристанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів;
  • човниковий біг: І – Бериславська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3; ІІ – ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Новокаховської міської ради; ІІІ – ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Каховської міської ради;
  • стрибок у довжину з місця: І – Улянівська ЗОШ І-ІІІ ст. Скадовського р-ну; ІІ – ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Каховської міської ради; ІІІ – Бериславська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
  • стрибки на скакалці: І – Улянівська ЗОШ І-ІІІ ст. Скадовського р-ну; ІІ – Сірогозька ЗОШ І-ІІІ ст. Нижньосірогозького р-ну; ІІІ – Любимівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ №1 Каховського р-ну;
  • перетягування канату: І – Верхньорогачицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2; ІІ – Сірогозька ЗОШ І-ІІІ ст. Нижньосірогозького р-ну; ІІІ – ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Каховської міської ради;
  • естафета: І – Улянівська ЗОШ І-ІІІ ст. Скадовського р-ну; ІІ – Бериславська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3; ІІІ – Сірогозька ЗОШ І-ІІІ ст. Нижньосірогозького р-ну.

У загальнокомандному заліку І місце виборола команда Улянівської ЗОШ І-ІІІ ст. Скадовського району, ІІ – ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Каховської міської ради, ІІІ – Сірогозька ЗОШ Нижньосірогозького району.

В особистому заліку у стрибках у довжину з місця серед юнаків І місце виборов Горбач Даніїл, ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Новокаховської міської ради; ІІ – Атаманов Олексій, Чорнобаївський НВК Білозерського р-ну; ІІІ – Ткач Дмитро, Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.;  серед дівчат І місце – Соловйова Юлія, ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Каховської міської ради; ІІ – Нечай Лілія, Улянівська ЗОШ І-ІІІ ст. Скадовського р-ну; ІІІ – Постернак Єлізавета, Улянівська ЗОШ І-ІІІ ст. Скадовського р-ну.

У стрибках на скакалці І місце виборола Постернак Єлізавета, Улянівська ЗОШ І-ІІІ ст. Скадовського р-ну, ІІ – Невмержицька Наталія, Улянівська ЗОШ І-ІІІ ст. Скадовського   р-ну, ІІІ – Гришко Дарина, Улянівська ЗОШ І-ІІІ ст. Скадовського р-ну.

У «човниковому» бігу серед юнаків І місце – Назарук Денис, ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Каховської міської ради; ІІ – Корнієнко Віталій, Новокиївський НВК Каланчацької ОТГ; ІІІ – Липовий Валерій, ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Каховської міської ради; серед дівчат І місце – Домбровська Марія, ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Новокаховської міської ради; ІІ – Маружко Юлія, Чорнобаївський НВК Білозерського р-ну; ІІІ – Луценко Софія, Любимівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ №1 Каховського р-ну.

Учні та команди, які стали призерами у видах програми та у загальнокомандному заліку були нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів.

У нагородженні приймали участь: директор департаменту освіти, науки та молоді Євген Криницький, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Юрій Кан, депутати Херсонської обласної ради Ігор Йосипенко, Галина Толебець, Володимир Куріков.

 

МОН України  Комітет з фізичного виховання та спорту Херсонське обласне відділення(філія)

 

 

Коментарі

коментарів