На Херсонщині пройшли змагання з лекгоатлетичного кросу серед школярів

925

23 жовтня на Херсонщині відбулися змагання з легкоатлетичного кросу за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2019-2020 навчальному році. Змагання проходили у м. Олешки.

У програму Спартакіади входили такі кросові дисципліни: 500 м (юнаки та дівчата   2004 р.н. і молодше), 1000 м (юнаки та дівчата 2002-2003 р.н. та 2004 р.н. і молодше), 1500 м (дівчата 2002-2003 р.н.), 2000 м (юнаки 2002-2003 р.н.). 

Команди складалися з 16 учнів двох вікових категорій (незалежно від статі), до командного заліку зараховувалися 14 кращих результатів. Кожен учасник мав право виступати в 1-му виді програми. На кожен вид програми можна було виставити не більше 3-х учасників від команди.

На попередніх І та ІІ етапах взяли участь понад 13000 учнів.

 У фінальній стадії змагань брали участь 17 збірних команд міст, районів та об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Херсонської області (272 учасника). 

 У підсумку призові командні місця розподілилися наступним чином:

І місце – Олешківський район;

ІІ місце – м. Нова Каховка;

ІІІ місце – м. Херсон.

У особистому заліку призові місця вибороли:

Дівчата 2004 р.н. і молодше:

– дистанція 500 м:

І – Мазуркевич Тетяна (Бехтерська ОТГ) – 1.30,8; ІІ – Костенко Дар’я (Олешківський район) – 1.31,7; ІІІ – Ковалишина Софія (м. Херсон) – 1.32,0;

– дистанція 1000 м:             

І – Тендітна Анжела (м. Херсон) – 3.32,9; ІІ – Гончарова Аміна (Великолепетиський район) – 3.37,8; ІІІ – Полякова Дар’я (Олешківський район) – 3.38,9;

Юнаки 2004 р.н. і молодше:

– дистанція 500 м:

І – Чечин Ілля (Олешківський район) – 1.20,8; ІІ – Сапожніков В’ячеслав (м. Нова Каховка) – 1.23,5; ІІІ – Брунак Антон (м. Гола Пристань) – 1.24,0;

– дистанція 1000 м:

І – Олійник Геннадій (Олешківський район) – 3.01,0;  ІІ – Тетюхін Іван (Олешківський район) – 3.07,0; ІІІ – Голдобін Іван (Нововоронцовський район) – 3.09,0;

Дівчата 2002-2003 р.н.:

– дистанція 1000 м: І – Дячук Анна (Генічеський район) – 3.31,9;  ІІ – Буравицька Катерина (Олешківський район) – 3.39,3; ІІІ – Федченко Анастасія (м. Каховка) – 3.40,2;

– дистанція 1500 м: І – Мірошніченко Валерія (м. Гола Пристань) – 5.30,0; ІІ – Мок Тетяна (м. Каховка) – 5.38,0; ІІІ – Остапенко Єлізавета (м. Херсон) – 5.43,0;

Юнаки 2002-2003 р.н.:

 – дистанція 1000 м: І – Богдан Ілля (Олешківський район) – 2.55,0; ІІ – Слободян Данііл (м. Херсон) – 2.55,1; ІІІ – Стебловський Сергій (Новотроїцький район) – 2.57,0;

– дистанція 2000 м: І – Чайковський Владислав (Новотроїцький район) – 6.24,0; ІІ – Пенза Шер-Алі (Олешківський район) – 6.29,0;  ІІІ – Мельник Ігор (Нововоронцовський район) – 6.48,0.

Команди-призери були нагороджені кубками та дипломами, учасники цих команд – медалями та дипломами відповідних ступенів.

Переможці та призери в особистій першості  були нагороджені медалями та дипломами.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

                  

Коментарі

коментарів